
Пластикалық стақан, 350 мл, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 350 мл Camping Palisad 69450 пластикалық шыныаяқ кемпингте, саяжайда немесе кемпингте пайдалы. Оны салқын және ыстық сусындар үшін пайдалануға болады.Артықшылықтары:Шыны адам денсаулығы үшін қауіпсіз, себебі экологиялық таза тағамдық пластиктен (бастапқы полипропилен) жасалған.Ыдыс-аяқ жағымды жасыл түсте жасалған, жуғыш заттарсыз кірден оңай тазаланады.Стаканның оңтайлы көлемі 350 мл оны тек сусындарға ғана емес, сонымен қатар сұйық тағамдарға, мысалы, тез дайындалатын сорпаларға пайдалануға мүмкіндік береді.Стаканның салмағы небәрі 30 г, сондықтан оны кемпинг сапарларында өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 30 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 84 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д.К.РА01.В.76358-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.76358-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 84 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 694 - Ыдыс-аяқ, термоқаптар, пикникке арналған кілемшелер |
| Материал | Полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800083487 |
- Бағасы: 195 ₸

