
300 мм болат шаршы, тот баспайтын болат, градуирлеу, Denzel алюминий негізі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дензель 32397 ұзындығы 300 мм болат шаршы, градуирленген, алюминий негізі және тот баспайтын болаттан жасалған шкаласы бұрыштарды салу және бақылау үшін қолданылады. Ол құрылыс және ағаш ұсталық жұмыстарын жүзеге асыруда таптырмайтын көмекшіге айналады.Артықшылықтарыбұрыш ұзақ уақыт қызмет етеді, өйткені оның анодталған алюминий негізі және тот баспайтын болаттан жасалған шкаласы бар.Екі жақты таңбасы бар құралды пайдалану ыңғайлы.Сызғыш пен негіз тойтармалармен біріктірілген, бұл олардың ойнаусыз сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.Шаршы табанында сенімді ұстауды қамтамасыз ететін жиектер бар.Құрылымдағы саңылау аспаптың аспалы қоймасын ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Топ | Угольники,угломеры |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 323-Угольники |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Материал | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996193977 |
- Бағасы: 6 131 ₸

