
Құйма деңгейі, 600 мм, 2 саңылау, Denzel соғу алаңдары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 34935 құйма деңгейі, ұзындығы 600 мм, 2 көзді және соққы жастықшалары бар, көлденең және тік жазықтықта ең дәл өлшемдерді жасауға көмектеседі. Құралдың арқасында конструкцияларды монтаждау, плиткаларды, төсеніштерді және т.б. төсеу айтарлықтай жылдамдатылады және жеңілдетіледі.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарықорпус беріктігімен және беріктігімен ерекшеленеді, өйткені құю әдісімен алюминий профилінен жасалған.Соқпалы төсемдер плиткаларды және басқа материалдарды қосымша тегістеу үшін резеңке балғамен жеңіл соққыларды қолдануға мүмкіндік береді.Өлшеу қателігі барынша азайтылған және тек 0,5 мм/м құрайды.Көпіршікті ампулаларға 10 жылдық кепілдік олардың сапасын растайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.54 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 23.5 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 349-Уровни трапециевидные ударопрочные |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Көзшелер саны | 2 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | соқпалы алаңдар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996193724 |
- Бағасы: 11 582 ₸

