
Құйма деңгейі, 300 мм, магнитті, 2 саңылау Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм, 2 көзі бар Denzel 34920 құйылған магниттік деңгей көлденең және тік жазықтықта түзу сызықтарды жасауға көмектеседі. Құрылыс деңгейі жоғары дәлдіктегі жұмысты қамтамасыз етеді және еден мен қабырға плиткаларын төсеу, кірпіш қалау, төсеніштерді тегістеу және т.б. үшін қолданылады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыжоғары деңгейлі кепілдік — бұралуға және коррозияға төзімді құйылған алюминий профилі.Кіріктірілген магниттер құралдың металл беттерге мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді, бұл жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады.Көпіршікті ампулаларға 10 жылдық кепілдік беріледі, бұл олардың жоғары сапасын растайды.Корпуста аспапты аспалы сақтауға арналған тесіктер қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 23 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 349-Уровни трапециевидные ударопрочные |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Көзшелер саны | 2 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | магнитное основание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996193717 |
- Бағасы: 11 330 ₸

