
Жоғары қысымды жуу машиналарына арналған сору жинағы, 3 м, шланг диаметрі 1/2 дюйм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel арт. 58307 сорғыш жинағы Denzel R-сериялы маркалы жоғары қысымды жуу машиналарына орнатылады. Оның көмегімен әртүрлі резервуарлардан суды тартып, сумен жабдықтауға қосылмай-ақ жууға болады. Шлангтың кіріктірілген сүзгісі бар, сондықтан ол кірдің ұсақ бөлшектерін өткізбейді. Сондай-ақ, бұл оны табиғи су қоймаларынан су алу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Шланг жоғары сапалы ПВХ-дан жасалған, бұл оның беріктігін және сыну мен жыртылуға төзімділігін арттырады. Тексеру клапаны судың ағып кетуіне жол бермейді, осылайша сору тиімділігін арттырады. Қосылым қосқышы жинақта бар, оны бөлек сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 583-Жоғары қысымды жуғыштарға арналған керек-жарақтар |
| Диаметрі | 1/2 дюйм |
| Ұзындығы | 3 мм |
| Материал | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996169415 |
- Бағасы: 3 979 ₸

