
Көбіккомплект FP-700, жоғары қысымды жуу машиналарына арналған, әмбебап Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel FP-700 58302 әмбебап көбік жинағы барлық Denzel R сериялы жоғары қысымды шайбалармен үйлесімді. Ол әртүрлі беттерді, соның ішінде автомобиль корпусын тазалау үшін қалың және белсенді көбік түзеді.Артықшылықтары:Көбік жинағының барлық бөлшектері химиялық заттардың әсеріне төзімді берік пластиктен жасалған.Көбік ерітіндісінің қарқындылығын реттеу беттің ластану дәрежесіне байланысты оңтайлы концентрацияны таңдауға мүмкіндік береді.Реттелетін саптаманың арқасында ағын алауының енін реттеу әртүрлі көлемдегі беттерді өңдеуге мүмкіндік береді.Сыйымдылығы 700 мл көбіктің үлкен қорын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 583-Жоғары қысымды жуғыштарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Пластик |
| Резервуардың көлемі | 0.7 л |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996169361 |
- Бағасы: 6 134 ₸

