
Көбіккомплект FPB-1000, жоғары қысымды жуу машиналарына арналған, жез Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жезден жасалған Denzel FPB-1000 58303 жоғары қысымды шайбаларға арналған көбік жинағы автомобиль корпусына және басқа беттерге көбік ерітіндісін жағуға арналған. Ол Denzel R-сериялы жоғары қысымды шайбаларға орнатылады.Артықшылықтары:Арматура мен адаптер жезден жасалған, сондықтан олар коррозияға және механикалық зақымға ұшырамайды.Бөтелке мен көбік саптамасы химиялық ерітінділердің әсеріне төзімді берік пластиктен жасалған.Көбікті тұтыну деңгейін таңдау тіпті елеулі ластануларды тиімді жоюды қамтамасыз етеді.Реттелетін саптама ауданы бойынша әртүрлі беттерді өңдеу үшін ағын алауының енін таңдауға мүмкіндік береді.Саптамада қатты ластанумен тиімді күресу үшін қалың және сапалы көбікті қамтамасыз ететін көбік таблеткасы бар.Бөтелкенің көлемі 1 литр, сондықтан көбік қоры ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.575 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 583-Жоғары қысымды жуғыштарға арналған керек-жарақтар |
| Цистернаның материалы | Пластик |
| Резервуардың көлемі | 1 л |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996169378 |
- Бағасы: 13 704 ₸

