
Жуу машиналарына арналған жоғары қысымды шланг, 16 мПа, 10 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары қысымды шланг Denzel арт. 58304 58235 және 58237 қоспағанда, Denzel R сериялы маркалы кір жуғыш машиналарда қолданылады. Ұзындығы 10 м жуғыштың жұмыс аймағын кеңейтуге және жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Қосқыш коррозияға төзімді жезден жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Шланг тоқыма өрілген жоғары сапалы резеңкеден жасалған, бұл оның беріктігі мен жыртылуға төзімділігін арттырады және 16 мПа-ға дейінгі қысымға төтеп беруге мүмкіндік береді. Шланг ұштарындағы пластикалық жиектер қыртыстар мен жарықтар қаупін азайтады. Жылдам ажыратылатын муфта шлангтың оңай қосылуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 10 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 583-Жоғары қысымды жуғыштарға арналған керек-жарақтар |
| Максималды қысым | 160 бар |
| Материал | Резеңке |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996169385 |
- Бағасы: 9 883 ₸

