
Denzel жоғары қысымды жуу машиналарына арналған балшық фрезасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel арт. 58305 балшықтан жасалған фреза Denzel маркалы жоғары қысымды шайбалардың кез келген үлгілеріне орнатылады. Ол тротуарлардағы, көліктердегі және жолдардағы ескірген кірден құтылу үшін жоғары қысымды сумен қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Жылдам босату қосылымы кескішті оңай қосуға мүмкіндік береді. Қол жеткізу қиын жерлерді өңдеуге ыңғайлы болу үшін кескіштің ұзындығы 47 см. Фреза беріктігін арттыру үшін жоғары сапалы пластиктен жасалған. Реттелетін саптама жұмыстан қол үзбей қысым күшін реттеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 490 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 50 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 583-Жоғары қысымды жуғыштарға арналған керек-жарақтар |
| Ұзындығы | 0.47 мм |
| Материал | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996169392 |
- Бағасы: 4 472 ₸

