
Беттерді тазартқыш, жоғары қысымды жуғыш машиналарға арналған қондырма Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 58306 жоғары қысымды жуу машиналарына арналған саптама-тазартқыш тік және көлденең беттерден: қасбеттерден, қабырғалардан, есіктерден, жолдардан және т.б. дақтарды кетіруге арналған. Ол Denzel R-сериялы брендінің барлық жоғары қысымды шайбаларымен біріктірілген.Артықшылықтары:Жылдам босату қосылымының арқасында саптаманы қосу және алу оңай.Корпусы мен тұтқасы соққыға төзімді пластиктен жасалған, бұл олардың ресурсын арттырады.Арнайы қорғаныс судың шашырауын болдырмайды, бұл жақсырақ тазалауға ықпал етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 583-Жоғары қысымды жуғыштарға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996169408 |
- Бағасы: 11 908 ₸

