
Металлға арналған қайшы, 315 мм, түзу қималы, болат-CrMo, үш компонентті тұтқалар Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 78373 қайшы, ұзындығы 315 мм, CrMo болаттан жасалған, үш компонентті тұтқалары бар, түзу кесуге арналған. Ұзартылған жұмыс бөлігінің арқасында қалыңдығы 1,2 мм-ге дейінгі кең металл қаңылтырларды кесу оңай. Олар құрылыс, шатыр және слесарлық жұмыстарды жүргізу барысында кәсіби шеберлерге қажет болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы орындау — қайшы хром-молибденді болаттан жасалған ыстық штамптау әдісімен жасалған. Кесетін бөлшектерді 60-62 HRC қаттылығына дейін қосымша шынықтыру — құрал ұзақ уақыт бойы кесу қасиеттерін сақтайды, берік тот баспайтын болаттармен күреседі. Кесу бөлігіндегі ойықтар — өткір қайралған соғылған қалақтар жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Қауіпсіз пайдалану — кіріктірілген құлыптау құлпы құрал пайдаланылмаған кезде пышақтардың кездейсоқ ашылуын болдырмайды. Ыңғайлы жұмыс — ұзартылған үш компонентті тұтқалар жұмысты орындау кезінде шаршауды тудырмайды және қолыңызда сырғып кетпейді. Шағын сақтау орны — тұтқада ілу үшін арнайы ілмек бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.604 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | CrMо |
| Кесу түрі | прямой проходной |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996179520 |
- Бағасы: 7 805 ₸

