
Металлға арналған қайшы, 270 мм, түзу кесінді, болат-CrMo, үш компонентті тұтқалар Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған қайшылар Denzel 78370 жалпы ұзындығы 270 мм, болаттан жасалған-CrMo, үш компонентті тұтқалары бар, қалыңдығы 1,2 мм-ге дейінгі қаңылтыр дайындамалар мен металл профильдерді тікелей кесуге арналған. Құрал осьтік топсаның күшейтілген конструкциясымен ерекшеленеді, сондықтан ол кәсіби пайдалануға арналған. Құрылыс, шатыр және слесарлық жұмыстарды жүзеге асыру кезінде таптырмайтын. Артықшылықтары Қайшының сенімділігі мен беріктігінің кілті жоғары сапалы жұмыс болып табылады — олар ыстық штамптау арқылы хром-молибденді болаттан жасалған. Кесу жиектері 60-62 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан құрал тіпті берік "тот баспайтын болаттан" да оңай төтеп бере алады. Өткір қайралған соғылған қалақтарда дайындамалардың сырғып кетуіне жол бермеу үшін ойықтар бар. Қайшы олардың беріктігін қамтамасыз ететін күшейтілген осьтік топсамен жабдықталған. Құлыптау құлпы тасымалдау немесе сақтау кезінде пышақтардың кездейсоқ ашылуын болдырмайды. Тегіс жалғағыш бұранда дайындамаларға жабыспайды, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Ұзартылған үш бөліктен тұратын тұтқалар жұмыс істеуге ыңғайлы және қолыңызда сырғып кетпейді. Тұтқада қайшыны ілулі күйде ықшам сақтауға арналған арнайы ілмек бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.521 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | CrMо |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996179490 |
- Бағасы: 6 097 ₸

