Кабель катушкасындағы қуат ұзартқышы, ПВА, 50 м, 4 розетка, 16А, UHz16 түрі, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 96046 типті УХз16, 16 А қуат ұзартқышы, ПВА типті кабель, кабель катушкасында, 4 розеткасы бар, электр құрылғыларын стационарлық қуат көзінен 50 м-ге дейінгі қашықтықта қосу үшін қолданылады. Бұл ретте қосылған энергия тұтынушылардың жиынтық қуаты 3500 Вт-тан аспауы тиіс. Розеткаларда пайдаланушыны электр тогының соғуынан қорғау үшін жерге тұйықтау контактілері бар. Желілік ұзартқыштың металл тірегі ішкі жағынан қуыс болып табылады, бұл құрылысты жеңілдетеді. Ұзартқыш сым саяжайдағы құрылыс жұмыстары кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыкабель ыңғайлы тұтқаның көмегімен тез оралады және шешіледі.Тұтқаның резеңкеленген бетінің арқасында электр жарақатын алу қаупі азаяды.Ұзартқыш корпусындағы ажыратқыш арқылы қуатты жылдам қосуға және өшіруге болады.Бұйымның корпусы ұзақ мерзімді пайдалануға арналған, себебі соққыға төзімді икемді пластиктен жасалған.Кабель механикалық зақымға төзімді, себебі қос ПВХ-қабықпен қапталған.Ұзартқыш сымның сипаттамалары ТР КО 004/2011 талаптарына сәйкес келеді, бұл тиісті сертификатпен расталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 5 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 50 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 3 x 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 20 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800072368 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

