Кабельдік катушкадағы қуат ұзартқышы, ПВС, 50 м, қақпағы бар 4 розетка, IP44, 16А, УХз16, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 96048 типті УХз16, 16 А, қорғаныс дәрежесі IP44 типті кабель катушкасындағы қуат ұзартқыш сымында стационарлық қуат көзінен 50 м-ге дейінгі қашықтықта пайдаланылатын жалпы қуаты 3500 Вт болатын әртүрлі электр жабдықтарын қосуға арналған қақпағы бар 4 розетка бар. . Ыңғайлы тұтқа кабельді орауды және орауды жеңілдетеді. Розеткалардың жерге тұйықтау контактілері пайдаланушыға электр тогының соғуына жол бермейді. Розеткалар қосқыштарды ылғал мен кірден қорғайтын қақпақтармен жабылады. Желілік ұзартқыш сым құрылыс алаңында немесе саяжайда құралмен жұмыс істеу үшін пайдалы.Артықшылықтарыішіндегі дәнекерленген металл тірек құрылымды ауырлатпайды — ұзартқыш сымды тасымалдауға ыңғайлы.Корпус соққыға төзімді икемді пластиктен жасалған, сондықтан өнім ұзақ уақыт қызмет етеді.Корпуста ұзартқыш сымның жұмысын жеңілдететін қосқыш бар.Тұтқа резеңкеленген, бұл кабель зақымдалған жағдайда электр жарақатын алу қаупін азайтады.Кабельдің механикалық зақымдануға төзімділігін қамтамасыз ету үшін ПВХ-дан жасалған қос қабықшасы бар.Ұзартқыш сымның IP44 рейтингі бар, сондықтан оны ылғалдылығы жоғары ортада пайдалануға болады.Ұзартқыш сымның сипаттамалары TR TS 004/2011 талаптарына сәйкес келеді, бұл оның сенімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 3.26 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 50 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 3 x 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 44 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800072382 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

