
Ұзартқыш-қуат сымы 10 м, 10А, UH10 түрі, 1 розетка, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат ұзартқыш сымы-Сибртех 96050 сымы, UH10.10 A типті, 1 розеткасы бар, қуаты 2200 Вт-қа дейінгі электр құрылғыларын қуат көзінен 10 м қашықтықта электр желісіне қосуға мүмкіндік береді. Ашық қызғылт сары кабель тіпті қалың шөпте де, құрылыс қоқыстарының арасында да оңай көрінеді. Желілік ұзартқыш сым құрылыс және монтаждау жұмыстары кезінде пайдаланылады, сонымен қатар үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы.Артықшылықтары Розетка мен штепсельдің корпусы жанбайтын пластиктен жасалған, бұл олардың беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Бұралған мыс өзек кабелі қос ПВХ қаптамасымен қапталған, сондықтан ол қайталанатын иілулер мен механикалық кернеулердің зақымдалуына төзімді."Багельмен" орау сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.Ұзартқыш сымның сенімділігін растайтын КО ТР 004/2011 талаптарына сәйкестік сертификаты бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 10 м |
| Розеткалар саны | 1 |
| Токтың максималды жүктемесі | 2200 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 20 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Штрих-код | 4606800072399 |
- Бағасы: 2 566 ₸

