
Қуат ұзартқышы 50 м, 16А, UH10 типті, PVA, күшейтілген, кабель катушкасында, жерге тұйықталмаған 4 розетка Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 95870, 16 А кабель катушкасындағы күшейтілген қуат ұзартқышы, UH10 типті, PVA типті кабель, жерге тұйықталмаған 4 розеткасы бар, электр жабдықтарын желіге қосуға мүмкіндік береді. стационарлық қуат көзінен 50 м қашықтықта. Қимасы 2 х 2,5 шаршы метр мыс кабель. мм 3500 Вт-қа дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады. Корпус пластиктен жасалған, ал металл бағананың іші қуыс, желілік ұзартқыштың салмағы азаяды және тасымалдауға ыңғайлы. Құрылғы тұрмыстық және кәсіби құрылыс жұмыстарын орындауға арналған, сонымен қатар елде және автокөлік жөндеу шеберханасында пайдалы.Артықшылықтарыарнайы тұтқа кабельді орауды және орауды жеңілдетеді.Тұтқа пайдаланушыны электр тогының соғуынан қорғау үшін резеңкеленген.Төзімді пластикалық корпус ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған.Қос ПВХ қабығы кабельді механикалық зақымданудан қорғайды.КО ТР 004/2011 сәйкестік сертификаты ұзартқыш сымның сенімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 6 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 50 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 x 2.5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800081988 |
- Бағасы: 26 813 ₸

