Қуат ұзартқышы 50 м, 16А, UHz16 типті, PVA 3 x 2,5 мм, болат катушкада, 4 Сибртех розеткалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 95874, 16 А, 50 м қуат ұзартқышы, UHz16 типті, PVA кабелі 3 x 2,5 мм, болат катушкада 4 розетка бар және жалпы қуаты 3500 Вт-тан аспайтын электр жабдықтарын желіге қосуға мүмкіндік береді. Ыңғайлы тұтқа кабельді орауды және орауды жеңілдетеді. Розеткалардың жерге тұйықтау контактілері пайдаланушыны электр тогының соғуынан қорғайды. Желілік ұзартқыш сым құрылыс алаңында және өндірісте пайдалы болады.Артықшылықтарыавиль резеңкеден жасалған, бұл ұзартқыш сымды пайдалану кезінде қауіпсіздікті арттырады.Катушканың болат корпусы коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған, бұл құрылғының қызмет ету мерзімін ұзартады.Қорғаныс қақпақтары ылғал мен кірдің розетка қосқыштарына түсуіне жол бермейді.Ұзартқыш сымға IP40 қорғаныс дәрежесі берілген, сондықтан ол 1 мм немесе одан жоғары қатты заттардың зақымдалуына төзімді.Құрылғы сертификатталған, бұл оның сенімділігі мен қауіпсіздігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 390 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 6.9 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 50 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 3 х 2,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 44 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800082411 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

