
Қуат ұзартқышы 50 м, 16А, UHz16 типті, КГ 3 x 1,5 мм, болат катушкада, 4 Сибртех розеткалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 95877, 16 А болат катушкасындағы қуат ұзартқышы, УХз-16 типті, кабель КГ 3 х 1,5 мм, 4 розеткасы бар, электр жабдықтарын қуат көзінен 50 м-ге дейінгі қашықтықта пайдалануға мүмкіндік береді. 3500 Вт-қа дейінгі жүктемені көтере алады. Катушканың болат корпусы қарқынды пайдалануға арналған. Розетка тобы пластиктен жасалған, бұл желілік ұзартқыштың салмағын азайтуға мүмкіндік берді. Бұйым құрылыстағы және өндірістегі кәсіби жұмыстарға арналған.Артықшылықтарыыңғайлы тұтқа кабельді жылдам ашуға және орауға мүмкіндік береді.Кабельдің резеңке жабыны механикалық зақымдануға, созылуға және абразивтік әсерге төзімді, сондықтан ол қарқынды жұмысқа төтеп бере алады.Розеткалар қақпақтармен тығыз жабылады, бұл ылғал мен кірдің қосқыштарға түсуіне жол бермейді.Катушканың болат корпусы коррозиядан қорғауды қамтамасыз ету және ұзартқыш сымның қызмет ету мерзімін ұзарту үшін ұнтақ эмальмен қапталған.Құрылғыда оның сенімділігін растайтын КО ТР 004/2011 сәйкестік сертификаты бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 400 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 5.96 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 50 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 3 x 1.5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 44 |
| Сым түрі | КГ |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800082442 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

