
Қуат ұзартқышы 50 м, 16А, UHz16 типті, КГ 3 x 2,5 мм, болат катушкада, 4 Сибртех розеткалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіпқойларға арналған – құрылыс, өнеркәсіп және өндіріс. Кабель механикалық кернеулерге, тозуға және тозуға төзімді. Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін. Розетка тобын дайындау материалы – пластик. Катушканы дайындау материалы – болат. Болат катушканың қорғаныш жабыны - ұнтақ эмаль.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 400 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 6.8 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 50 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | полупрофессиональная |
| Сым қимасы | 3 х 2,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 44 |
| Сым түрі | КГ |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800082473 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

