
Ұзартқыш-қуат сымы 30 м, 6А, УХз6 типті, ПВА, Сибртех жерге тұйықталмаған 1 розетка
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабель ашасы мен розеткасының корпусы соққыға төзімділігі жоғары резеңке резеңкеден жасалған. Мыс кабель механикалық кернеуге төзімді қос ПВХ қаптамасымен қорғалған. Өнімдердің сапа сертификаты бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.93 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 30 м |
| Розеткалар саны | 1 |
| Токтың максималды жүктемесі | 1200 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 6 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 0,75 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Штрих-код | 4606800082015 |
- Бағасы: 4 773 ₸

