
Ұзартқыш-қуат сымы 10 м, 16А, УХ16 типті, ПВС, Сибртех жерге тұйықталмаған 1 розетка
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат ұзартқыш сымы-ұзындығы 10 м, 16 А Sibrtech 95821 сымы, UH16 типті, PVA кабелі, жерге тұйықталмаған 1 розетка, электр құрылғыларын қуат көзіне қашықтан қосу үшін қолданылады. Кескіш құралмен жұмыс істеу үшін ыңғайлы. Бұралған мыс кабель 3500 Вт-қа дейінгі жүктемелерге арналған. Жеңіл және берік аша мен розетканың корпусы жанбайтын пластиктен жасалған және ұзақ уақыт пайдалануға төтеп бере алады. Желілік ұзартқыш сым құрылыс жұмыстары кезінде пайдалы болады, жазғы коттеджде немесе автокөлік жөндеу шеберханасында пайдалы болады.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫПВХ-қабықпен қапталған қос кабель механикалық кернеулер мен иілулерден болатын зақымға төзімді.Ашық қызғылт сары кабель тіпті нашар жарықтандыру жағдайында, сондай-ақ құрылыс қалдықтары мен тығыз өсімдіктер арасында оңай көрінеді."Багельмен" оралған ұзартқыш сым оңай сақтау және тасымалдау үшін шөгілетін орамамен оралған.Бұйымның КО ТР 004/2011 сәйкестік сертификаты бар, бұл оның сенімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.68 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 10 м |
| Розеткалар саны | 1 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 1,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Штрих-код | 4606800082022 |
- Бағасы: 4 076 ₸

