
Ұзартқыш-қуат сымы 20 м, 16А, UH16 типті, PVA, күшейтілген, Сибртех жерге тұйықталмаған 1 розетка
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 20 м болатын Sibrtech 95832 типті UH16, 16A, PVA күшейтілген қуат ұзартқыш сымы жерге тұйықталмаған 1 розеткаға ие және 3500 Вт-қа дейінгі жүктемеге есептелген, ол қимасы 2 х 2,5 шаршы болатын мыс өзек кабелінің арқасында сәтті төтеп береді. мм. Ол электрмен жабдықтау көзінен қашықтықта орналасқан электр құрылғыларын қосу үшін қолданылады. Қос ПВХ-қабықша кабельді механикалық зақымданудан сенімді қорғайды. Желілік ұзартқыш сым кескіштермен және басқа электр құралдарымен жұмыс істеу үшін пайдалы болады, сонымен қатар үйде, елде немесе гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарыкабель қаптамасының түсі ашық, сондықтан ол аз жарық жағдайында, сондай-ақ қалың шөпте және құрылыс қоқыстарының арасында оңай көрінеді.Штепсель мен розетканың корпусы берік, жанбайтын пластиктен жасалған, бұл олардың беріктігін қамтамасыз етеді.Ұзартқыш сым "бауырсақпен" оралған және оңай сақтау және тасымалдау үшін шөгілетін орамамен оралған.Бұйымның КО ТР 004/2011 талаптарына сәйкестік сертификаты бар, бұл оның қауіпсіздігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.58 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 20 м |
| Розеткалар саны | 1 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 x 2.5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Штрих-код | 4606800082060 |
- Бағасы: 10 511 ₸

