
Қуат ұзартқышы 30 м, 10А, UH10 типті, PVA, кабель катушкасында, жерге тұйықталмаған 4 розетка Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 95843 кабель катушкасындағы қуат ұзартқышы, UH10, 10 А типті, ұзындығы 30 м PVA кабелі және жерге тұйықталмаған 4 розеткасы бар, жалпы қуаты 2200 Вт-тан аспайтын электр құрылғыларын қашықтан қуат көзіне қосуға арналған. Қуыс металл бағананың арқасында бұйымның салмағы небәрі 2 кг және оны тасымалдау оңай. Кабельді тарқатуға және орауға ыңғайлы болу үшін арнайы тұтқа қарастырылған. Желілік ұзартқыш сым құрылыс алаңында, автожөндеу шеберханасында, сондай-ақ саяжайда пайдалы болады.Артықшылықтары Соққыға төзімді икемді пластиктен жасалған катушка ұзақ уақыт пайдалануға арналған.ПВХ-дан жасалған қос қабықшалы кабель механикалық зақымға төзімді.Резеңкеленген тұтқа кабель зақымдалған жағдайда пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.КО ТР 004/2011 талаптарына сәйкестік сертификаты ұзартқыш сымның жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 30 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 2200 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800081933 |
- Бағасы: 10 511 ₸

