
Қуат ұзартқышы 40 м, 10А, UH10 типті, PVA, кабель катушкасында, жерге тұйықталмаған 4 розетка Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бау-бақша учаскелерінде, автожөндеу шеберханаларында, тұрмыста және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Ұзартқыш сымның тірегі бұйымның салмағын жеңілдету үшін іші қуыс металдан жасалған. Резеңке резеңкеден жасалған тұтқа кабель зақымдалған жағдайда электр тогының соғуын болдырмай, қауіпсіз жұмысты қамтамасыз етеді. Кабель катушкасының корпусы беріктігі жоғары және икемді соққыға төзімді пластиктен жасалған. Мыс кабель механикалық кернеуге төзімді қос ПВХ қаптамасымен қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 40 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 2200 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800081940 |
- Бағасы: 12 763 ₸

