
Ұзартқыш-қуат сымы 10 м, 6А, УХз6 типті, ПВА, Сибртех жерге тұйықталмаған 1 розетка
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат ұзартқыш сымы - ұзындығы 10 м, 6 А Sibrtech 95811 сымы, UHz6 типті, PVA кабелінің түрі, электр аспаптары мен аспаптарын, соның ішінде кескіштерді желіге қосу үшін пайдаланылады, ол үшін жерге тұйықталмаған 1 розетка қарастырылған. . Бұралған мыс өзек кабелі 1200 Вт-қа дейінгі жүктемелерге арналған. Ашық қызғылт сары түсті қабық нашар көрінетін жерлерде, шөпте және құрылыс қоқыстарының арасында оңай көрінеді. Желілік ұзартқыш сым құрылыс және монтаждау жұмыстары кезінде, сондай-ақ үйде, гаражда немесе саяжайда қолданылады.Артықшылықтарысыйымдылық — кабель механикалық кернеулер мен иілулерге төзімділігін қамтамасыз ету үшін ПВХ-дан жасалған қос қабықпен қапталған.Беріктік — розетка мен ашаның корпусы жанбайтын пластиктен жасалған.Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — ұзартқыш сым "багельмен" оралған және көп орын алмайды.Сенімділік — бұйымның КО ТР 004/2011 талаптарына сәйкестік сертификаты бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 10 м |
| Розеткалар саны | 1 |
| Токтың максималды жүктемесі | 1200 Сейсенбі |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 6 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 0,75 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Штрих-код | 4606800081995 |
- Бағасы: 2 080 ₸

