
Бутербродтарға арналған пакеттер, 400 x 260 мм, 100 дана, орама, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік өнімдеріне арналған қаптар - тұрмыста және шаруашылық қажеттіліктер үшін мүлдем таптырмайтын зат.Олар негізінен ұсақ және жеңіл тамақ өнімдерін буып-түю үшін қолданылады.Олардың тығыздығы мен беріктігі жоғары.Арнайы перфорация қаптаманы орамнан оңай ажыратуға мүмкіндік береді.Бастапқы полипропиленнен өндірілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Мөлдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.РА01.В.04461-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.04461-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 120 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Материал | ӨНД |
| Өлшем | 400 х 260 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптың қалыңдығы | 6 мкм |
| Штрих-код | 4606800076557 |
- Бағасы: 317 ₸

