
Шашлык жалпақ, 600 x 10 x 2,5 мм, ағаш лакпен қапталған тұтқасы бар, тот баспайтын болат, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Camping Palisad 69653 600 x 10 x 2,5 мм өлшемді жалпақ шашлық тот баспайтын болаттан жасалған және ағаш лакпен қапталған тұтқасы бар. Ашық отта тамақ пісіруге ыңғайлы.Артықшылықтары:Тот баспайтын болаттан жасалған шашлық беріктігімен ерекшеленеді, өйткені коррозиядан қорықпайды.Шашлықтың қалыңдығы 2,5 мм оның деформацияға төзімділігін қамтамасыз етеді.Ағаш тұтқа қызбайды, сондықтан күйіп қалу қаупі жоққа шығарылады.Тұтқа кеуіп кетуден және шіріп кетуден қорғау үшін түссіз лакпен қапталған.Негізінде бұранда бар, соның арқасында барбекю бар шашлық барбекю ойықтарында айналмайды.Бұйымның жылтыратылған беті бұйымның оңай бауын және алынуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 133 г |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | Шашлык |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.01.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №1284 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Апекс" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№1284.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Өлшем | 60 см |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Штрих-код | 4606800083579 |
- Бағасы: 857 ₸

