
Шашлык жалпақ, 650 x 10 x 2,5 мм, ағаш лакпен қапталған тұтқасы бар, тот баспайтын болат, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шашлықтар мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден кәуап жасауға арналған.Ерекшеліктеріэргономикалық ағаш тұтқа.Тот баспайтын болат.Шашлықтың қалыңдығы 2,5 мм.Артықшылықтары:Пайдалану кезінде қауіпсіз.Шашлықты барбекюден аударып, алып тастау ыңғайлы.Шашлықтың түбіндегі бұранда оны барбекюдің ойықтарына мықтап бекітуге мүмкіндік береді, оның айналуына жол бермейді.Шашлықтың ұлғайтылған қалыңдығы жіптелген бұйымдардың салмағымен майысуға және майысуға жол бермейді.Металды өңдеу және жылтырату тегіс бетті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 150 г |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | Шашлык |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 635 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.01.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №1284 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Апекс" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№1284.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Өлшем | 65 см |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Штрих-код | 4606800083586 |
- Бағасы: 896 ₸

