
Дөңгелек пластмасса шелек 10 л, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық дөңгелек шелек 10 л Palisad Home 929665 тұрмыста және шаруашылықта пайдалы болады. Бұл үйде және елде қоқыстарды жинауға, материалдарды, көкөністерді, тұрмыстық заттарды сақтауға, сондай-ақ тазалау жұмыстарын жүргізуге пайдалы. Артықшылықтары Беріктігі жоғары пластиктен жасалған корпус шелектің беріктігін қамтамасыз етеді. Шелек жылжымалы, қалың тұтқасының арқасында тасымалдауға ыңғайлы. Көлемі 10 л бір уақытта көптеген заттарды тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 265 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 307 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.05.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д.К.РА01.В.79143-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.79143-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9294- Пластмассовые ведра и тазы |
| Материал | Полипропилен |
| Көлем | 10 л |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Штрих-код | 4606800077554 |
- Бағасы: 682 ₸

