
Шөміш, 290 x 210 мм, көгілдір, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шөміш үй-жайды тазалауға арналған. Ерекшеліктер Еденге мықтап басылады, бұл қоқысты барынша таза тазалауға мүмкіндік береді. Тұтқада шөмішті ілулі күйде сақтауға арналған тесік бар. Артықшылықтары: Жеңіл. Сенімді. Полипропиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 60 г |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 57 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.09.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU.АЕ41.Д04754 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тула сертификаттау, мониторинг және тұтынушылардың құқықтарын қорғауға жәрдемдесу орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЕ41.Д04754.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | Полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800077660 |
- Бағасы: 161 ₸

