
Тікелей кескіш, 610 мм, қос иінтіректі механизм, екі компонентті тұтқалар, LUXE Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 610 мм, қос иінтіректі механизмі және екі компонентті тұтқалары бар Palisad LUXE 60598 түзу кескіш — диаметрі 35 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесуге мүмкіндік беретін бақша мен көкөніс бақшасына арналған құрал. Екі қолмен жұмыс істеуге арналған және қатты бұтақтарды кесуді жеңілдетеді. Қос тұтқалы механизм қолданылатын күшті 20%-ға арттырады, бұл пайдаланушының күшін үнемдейді.Артықшылықтарыжоғары көміртекті болаттан жасалған берік пышақ белсенді пайдалануға арналған.Индукциялық шынықтырудан өткен өткір қайралған жүзі жұмысқа қабілеттіліктің жоғары ресурсына ие.Кескіш пышақтың тефлон жабыны кесуді жеңілдетеді және коррозияның пайда болуына жол бермейді.Пышақтардың жабылу тығыздығы реттеледі, бұл кесу сапасын бақылауға мүмкіндік береді.Тұтқалар болаттан жасалған және үшбұрышты профильге ие, сондықтан олар айтарлықтай иілу және сыну жүктемелеріне төтеп бере алады.Құрал ультракүлгін сәулелерге төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Екі компонентті резеңкеленген тұтқалар қолыңыздан сырғып кетпейді, сондықтан кескішпен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 610 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 225 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1040 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 35 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен, резеңке |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996195797 |
- Бағасы: 7 759 ₸

