
Тікелей кескіш, 750 мм, қос иінтіректі механизм, екі компонентті тұтқалар, LUXE Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 38 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды қашықтықтан кесуге арналған. Жұмыс бөлігі жоғары көміртекті болаттан жасалған, кесу пышағы шыңдалған және өткір қайралған. Пышақтың тефлон жабыны оңай кесуді және коррозиядан барынша қорғауды қамтамасыз етеді.Арматураланған үшбұрышты профильдің арқасында болат тұтқалар жүктемелерге төзімді.Қос иінтіректі механизм кесу күшін 20%-ға арттырады.Екі компонентті резеңкеленген тұтқалар жұмыста кофортты қамтамасыз етеді.Ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді, сенімді, ыңғайлы құрал.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 750 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1350 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 38 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен, резеңке |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996195780 |
- Бағасы: 8 259 ₸

