
Бензинді көгалшапқышқа арналған пышақ LMB-420, 42 см Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
42 см пышақ Denzel көгал шапқыштарымен үйлесімді: GLD-420 көгал шөптерін шабу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Айналымдардың максималды саны | 3400 айн/мин |
| Пышақ материалы | сталь 40MnB |
| Ерекшеліктері | пышақтың қорғаныш жабыны |
| Өлшем | 420 мм |
| Үйлесімділік | для газонокосилки Denzel GLD-420 |
| Материалдың қаттылығы | 40-45 HRC |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
- Бағасы: 4 702 ₸

