
Иінтіректі шынжырлы таль, 3 т, h көтергіш 1.5 м Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 51910 шынжырлы рычагты көтергіш салмағы 3 тоннадан аспайтын жүктерді 1,5 м биіктікке көтеру үшін қолданылады. Ол автосервисте, қоймада немесе өндірісте, сондай-ақ электр қуатын пайдаланбай ауыр жүкті көтеруді қажет ететін басқа жерлерде пайдалы болады. Рычагты механизмнің арқасында жұмыс істеу үшін оператордан көп күш қажет емес. Артықшылықтары Таль конструкцияның жоғары беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз ететін берік және кернеуге төзімді материалдардан жасалған. Соғылған қауіпсіздік ысырмасы жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Резеңкеленген тұтқа қолға мықтап тіреледі және жұмысты ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Көтеру биіктігі | 1.5 м |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 18.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 510 мм |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | STELS |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Тали |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 519-Тали |
| Тізбектің ұзындығы | 1.5 м |
| Ілгектер арасындағы ең аз арақашықтық | 500 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996181325 |
- Бағасы: 98 490 ₸

