
Жүк көтергіштерге арналған ұстағыш 3 т Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көтергіш ұстағыш Stels 51973 салмағы 3 тоннаға дейінгі жүктерді тасымалдауға ыңғайлы болу үшін оны ені 80-ден 320 мм-ге дейінгі арқалықтарға бекітуге мүмкіндік береді.Тасымалдағыштың симметриялы конструкциясы арқасында жүк арқалықтың ортасына біркелкі бөлінеді. бүйірлерінде емес. Артықшылықтары Ұстағышты жасау кезінде жоғары сапалы болат пайдаланылады, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Ұстағыш қолдануда жан-жақты, себебі ол ілмектердің жолағының енін реттеуге мүмкіндік береді. Бұйым ыңғайлылықты қамтамасыз ету үшін ұзын тұтқалы реттеу бұрандасымен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 9.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | STELS |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Тали |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 519-Тали |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Майлау материалының түрі | май |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996181325 |
- Бағасы: 22 092 ₸

