
Ілгегі бар монтаждық блок, 0.5 т Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
0,5 тонна жүк көтергіштігі бар Matrix 51921 ілгегі бар монтаждау блогы қолмен және электрлік жүк көтергіш жабдықтың функционалдығын кеңейтеді. Ол жүк қозғалысының бағытын өзгертуге мүмкіндік береді, сонымен қатар көтеру күшін арттырады. Артықшылықтары Жиналмалы щек арқанды немесе арқанды ыңғайлы орнатуға мүмкіндік береді. Ілмектегі соғылған қауіпсіздік ысырмасы жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Блок құрылыста, өндірісте және т.б. тиеу-түсіру және монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жүк көтергіштігі | 500 кг |
| Топ | Тали |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 519-Тали |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996181363 |
- Бағасы: 5 768 ₸

