
Иінтіректі шынжырлы таль, 0.75 т, h көтеру 1.5 м Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 51902 шынжырлы рычагты көтергіш салмағы 0,75 тоннадан аспайтын жүктерді 1,5 м биіктікке көтеру үшін қолданылады. Ол автосервисте, қоймада немесе өндірісте, сондай-ақ электр қуатын пайдаланбай ауыр жүкті көтеруді қажет ететін басқа жерлерде пайдалы болады. Рычагты механизмнің арқасында жұмыс істеу үшін оператордан көп күш қажет емес. Артықшылықтары Таль конструкцияның жоғары беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз ететін берік және кернеуге төзімді материалдардан жасалған. Соғылған қауіпсіздік ысырмасы жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Резеңкеленген тұтқа қолға мықтап тіреледі және жұмысты ыңғайлы етеді. Шағын өлшемдері 360 x 150 мм және салмағы 7,1 кг шынжырлы көтергішті тасымалдауды/сақтауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Көтеру биіктігі | 1.5 м |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | STELS |
| Жүк көтергіштігі | 750 кг |
| Топ | Тали |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 519-Тали |
| Тізбектің ұзындығы | 1.5 м |
| Ілгектер арасындағы ең аз арақашықтық | 350 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996181301 |
- Бағасы: 48 610 ₸

