
Триммерге арналған Леска екі компонентті, шаршы 2.65 мм x 15 м Extra cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel EXTRA CORD 2,65 мм x 15 м екі бөліктен тұратын балық аулау сызығы кемінде 1500 ватт жоғары өнімді визасыз триммерлер үшін жарамды. Оның қимасы шаршы пішінді және ені 2,65 мм, көгал шөптерін, қураған ағаштарды, ұсақ бұталарды және биік арамшөптерді шабуға жеткілікті. Беріктігі жоғары өзек пен иілгіш сыртқы қабықшадан жасалған екі қабатты құрылым сызықты сенімді етеді және жұмыс істеу мерзімін 40%-ға арттырады. Артықшылықтары: Екі компонент — беріктігі жоғары полиамид РА6 + полиамид BASF — балық аулау желісінің өнімділігін ұзақ уақыт сақтайды, оның тозуын азайтады және оны кәсіби мақсаттарда пайдалануға мүмкіндік береді. Өткір бұрыштардың арқасында жол жиектерін, теміржол жағалауына жақын аумақты, тасты топырақты және басқа да қиын жерлерді өңдеуге болады. Сызықтың ұзындығы 15 м құрайды. Үнемді жұмсаудың арқасында оны жиі сатып алудың қажеті болмайды. Ыңғайлы көпіршік сызықты сақтауды жеңілдетеді және оны тартуды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 97 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.65 мм |
| Материал | полиамид PA6, полиамид ТМ BASF |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166711 |
- Бағасы: 633 ₸

