
Триммерге арналған Леска екі компонентті, шаршы 3 мм x 15 м Extra cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel EXTRA CORD 3,0 мм x 15 м екі компонентті балық аулау желісі қуаты 1,5 кВТ немесе одан жоғары өнімді газ триммерлеріне арналған. Коаксиалды түрі, дөңгелек қимасы және диаметрі 3 мм — қалалық саябақтарда, скверлерде, тасты жерлерде, теміржол маңында және басқа учаскелерде кәсіби қолдану үшін қажет нәрсенің бәрі. Артықшылықтары: Желі қатты полиамидті ТМ өзегінен және нейлоннан жасалған икемді сыртқы қабаттан тұрады. Бұл материалдар сымның тозуға төзімділігін арттырып қана қоймайды, сонымен қатар оның қызмет ету мерзімін 40%-ға арттырады. Екі компонентті балық аулау желісі үнемді тұтынумен сипатталады, сондықтан ұзындығы 15 м ұзақ уақытқа жетеді. Сым блистерге салынған, сақтауға ыңғайлы және оңай шығарылады. 150 г жіптің салмағы аз болғандықтан, балық аулау сызығының бекітілген бөлігі катушка мен қайшының өзіне салмақ түсірмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 122 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 3 мм |
| Материал | полиамид PA6, полиамид ТМ BASF |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166728 |
- Бағасы: 695 ₸

