
Триммерге арналған леска, жұлдыз 2.4 мм х 15 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2,4 мм Дензель триммер сызығы арт. 96112 FLEX CORD қатты шөптерді, жабайы өсінділерді, қалың сабақты арамшөптерді және жас бұталарды кесуді оңай жеңе алады. Оны бензотриммерлерге және қуаты 1-1,4 кВТ электртриммерлерге орнатуға болады. Артықшылықтары: Жұлдыз қимасы бар балық аулау сызығы өткір қырларының арқасында үлкен көлемдегі шөптерді кесуде тиімді және жылдам жұмыс істейді. Сондай-ақ ол ұқыпты кесуді қамтамасыз етеді және үнемді тұтынылады. Балық аулау желісі тозуға төзімділікті арттыру үшін BASF полиамидін қосу арқылы жоғары сапалы RA6 полиамидінен жасалған. Балық аулау желісі көпіршікті қаптаманың арқасында сақтауға және кесуге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 77 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | звезда |
| Штрих-код | 4044996166582 |
- Бағасы: 369 ₸

