
Триммер электр ЭКЗ-1100, 1100 Вт, 350 мм, катушка, Сибртех жиналмалы штангасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ЭКИ-1100 электрлі қайшы көгалдарға күтім жасауға және жұмсақ шөптерді шабуға арналған. Оның иілген штанга пішіні бар, ол тіпті жету қиын жерлерде де аумақтарды өңдеуді жеңілдетеді: қоршаулар, қабырғалар, тротуарлар және ағаштардың айналасы. Триммер тұрақты техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді, сондықтан оны тәжірибесіз пайдаланушы да басқара алады. Ол қоршаған орта мен адамдар үшін мүлдем қауіпсіз, себебі зиянды газдарды шығармайды. Сондай-ақ ол тыныш жұмыс істейді, сондықтан ыңғайсыздық тудырмайды. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың үстіңгі орналасуына байланысты дымқыл шөпті шабу үшін қайшыны пайдалануға болады. Кіріктірілген қорғаныс жүйесі қозғалтқыштың істен шығуын ескертеді: қызып кетсе, ол автоматты түрде өшеді. Температура сенсоры қозғалтқыштың ішінде орналасқан, бұл температураның жоғарылауына тезірек әрекет етуге мүмкіндік береді. Қозғалтқыш орамасының оқшаулануы мен қорғалуын оның контактілері толтырылған қосылыс қамтамасыз етеді. Редуктор жинағы жоғары температуралы маймен өңделеді, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Триммер жолағы бөлшектелген, сондықтан оны оңай сақтау және тасымалдау үшін бүктеуге болады. Төзімді конструкция — бөлшектерді жасау үшін берік PP және RA6 пластиктері қолданылады. Автоматты катушканың арқасында балық аулау сызығын жаңарту оңай — жұмысты тоқтатпай, катушканы жерге аздап соғу жеткілікті, ал балық аулау сызығының өзі қажетті ұзындыққа дейін созылады. Бір иықты белдік жиынтықта жеткізіледі, оның көмегімен ыңғайлы жұмыс істеу үшін қолдардағы жүктемені азайтуға болады. D-тәрізді тұтқаның арқасында шектеулі кеңістікте де жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Германия |
| Кесу элементі | Балық аулау желісі |
| Штанганың түрі | Разборная |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 875 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.АВ29.В.00166-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96631.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.АВ29.В.00166-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 967-Триммеры электрические |
| Орамды бекіту | М6 RH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жетек білігі | болат арқан |
| Бренд елі | Германия |
| Қаламның түрі | D-тәрізді |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штанга түрі | жиналмалы |
| Шөп шабу сызығының ені | 350 мм |
| Штрих-код | 4044996190952 |
- Бағасы: 30 380 ₸

