
Электрлік триммер ЭК-1200, 1200 Вт, 380 мм, жиналмалы штанга, катушка, Сибртех дискі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ЭК-1200 электр триммері көгалдарды шабуға, арамшөптерді, ұсақ бұталарды және ағаш өскіндерін шабуға арналған. Ол сондай-ақ доңғалақты шөп шабатын машина жете алмайтын жерлерде пайдалы: төсектер арасында, қабырғалар, қоршаулар және тротуарлар бойында. Тіпті тәжірибесіз пайдаланушы қайшыны оңай басқара алады, өйткені оны пайдалану оңай және техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Бензинді қозғалтқыштардан айырмашылығы, электрлік қайшы тыныш жұмыс істейді және зиянды заттарды шығармайды, сондықтан ол экологиялық таза және ыңғайсыздық тудырмайды. Артықшылықтары: Қозғалтқыш жоғарғы жағында орналасқан, яғни ол ылғалдан қорғалған, бұл дымқыл шөпті шабу үшін қайшыны пайдалануға мүмкіндік береді. Кіріктірілген термиялық қорғаныстың арқасында қозғалтқыш қызып кеткен кезде автоматты түрде өшеді, бұл оның істен шығуын болдырмайды. Ал температура сенсоры қызып кетуге жылдамырақ жауап береді, себебі ол қозғалтқыштың ішінде орналасқан. Триммер тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы болу үшін жиналмалы штангамен жабдықталған. Қозғалтқыштың орамасын қорғау үшін оның контактілері толтырылған қосылыс қолданылады. Редукторлық торапты қорғау үшін жоғары температуралы консистенциялы жағармай пайдаланылады, бұл оның ресурсын арттырады. Триммердің бөлшектері соққыға төзімді PP және RA6 пластиктен жасалған. Жартылай автоматты катушка пайдаланушының уақытын үнемдейді: сызықты ауыстыру үшін жұмысты тоқтатудың қажеті жоқ, оны жаңарту үшін катушканы жерге жеңіл соғу жеткілікті. Ыңғайлы жұмыс істеу үшін жиынтықта иық белдігі бар, ол қолдардағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. D-тәрізді тұтқа сенімді ұстауды және маневрлікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Германия |
| Кесу элементі | Балық аулау желісі |
| Штанганың түрі | Разборная |
| Тамақтану | Бензин қозғалтқышы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 875 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.АВ29.В.00166-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96632.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.АВ29.В.00166-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 967-Триммеры электрические |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жетек білігі | қатты болат білік |
| Бренд елі | Германия |
| Қаламның түрі | D-тәрізді |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штанга түрі | жиналмалы |
| Шөп шабу сызығының ені | 380 мм |
| Пышақпен шабу ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4044996190969 |
- Бағасы: 36 360 ₸

