
Ауа компрессоры BCW3000-T/100, белдік жетегі, 3,0 кВТ, 100 литр, 520 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3 кВТ май түріндегі Denzel BCW3000-T/100 компрессоры минутына 520 л сығылған ауаны шығарады. Коммерциялық мақсатта пайдалану үшін өте қолайлы, мысалы, ауа беру желілерін ұйымдастыру, пневматикалық құралдармен ұзақ уақыт жұмыс істеу, кәсіпорындарда жиһаз өндірісінде және т.б. Үш цилиндрлі орналасу қажет болған жағдайда жақсы салқындатуды және техникалық қызмет көрсетуді қамтамасыз етеді. Компрессордың басты ерекшелігі – электр қозғалтқышының қосарлы қорғаныс жүйесі. Орамға жылу датчигі орнатылған, ол 130 ° -тан жоғары қыздыруға жол бермейді, ал ток сақтандырғышы кернеудің жоғарылауына байланысты негізгі қондырғының істен шығуын болдырмайды. Бұл технология қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін едәуір арттырады және компрессорға кепілдікті 3 жылға дейін арттыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Электр қозғалтқышының мыс орамасы – қозғалтқыштың істен шығу қаупі барынша азайтылады, өйткені мыс алюминийден айырмашылығы қызып кетсе, қасиеттерін жоғалтпайды. Прессостат – ресиверде қысымның қажетті деңгейі сақталады, бұл сығылған ауаның тұрақты өндірілуін қамтамасыз етеді. Компрессордың қауіпсіз жұмыс істеуі үшін белгіленген шектен асып кетуге жол берілмейді. Апаттық қысымды босату – реле қандай да бір себептермен ресиверді толтырғаннан кейін қозғалтқышты өшірмегенде, қауіпсіздік клапаны іске қосылады. Осылайша, сақтау құрылғысының жарылуы мен төтенше жағдайлар жойылады. Клапанды плита – қарқынды жүктемелерге ұшырайтын элемент, тотығуды және коррозияны болдырмайтын мырышталған жабыны бар. Жапондық болат – клапандар бұзылуға төзімді AISI 420 "тот баспайтын болаттан" жасалған. Бөлшектердің сапасы компрессорды зақымданудан қорықпай 8 сағаттық жұмыс ауысымында пайдалануға мүмкіндік береді. Шығару қысымының реттегіші – пневматикалық құралдың түріне байланысты оператор мінсіз нәтижеге қол жеткізу үшін қажетті қысым деңгейін дәл реттей алады. 2 манометрдің диаметрі 50 мм-ге дейін ұлғайтылған, сондықтан кіріс және шығыс қысымының көрсеткіштерін оқу қиын болмайды. 2 жылдам ажыратылатын "Рапид" қосқышы және "Майшабақ" фитингі пневматикалық құралдарға оңай қосылуды қамтамасыз етеді, ал қосымша фитинг пневматикалық магистральды немесе екінші қабылдағышты тікелей қосуға мүмкіндік береді. Ыңғайлы дөңгелектер – компрессор алдыңғы жұп доңғалақтардың арқасында орнында оңай ашылады, ал артқы жағы оның платформа бойымен қозғалуын жеңілдетеді. U-тәрізді тұтқа – компрессорды қажетті орынға тасымалдау үшін ұстауға ыңғайлы. Конденсатты төгу клапанында саусақ астындағы ыңғайлы аялдама бар, сондықтан жұмыстан кейін қалған ауа мен ылғалды кетіру көп уақытты қажет етпейді. Техникалық сипаттамалары: Өнімділік: 520 л/мин Максималды жұмыс қысымы: 10 бар Ресивер: ресивердің көлденең көлемі: 100 л Ресивердің қабырғасының қалыңдығы: 2.75±0.1 мм Қуаты: 3 кВТ Кернеуі: 400 В Жиілігі: 50 Гц Компрессор түрі: поршеньді белдік Цилиндрлер: 3 Сығымдау сатыларының саны: 1 Майлау түрі: қозғалтқыштың май түрі: электрлік Иінді білік роторының айналу жиілігі: 920 айн/мин Қосылатын қосқыштар: жылдам ажыратылатын қосқыш...
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 96 кг |
| Ресивер көлемі | 100 л |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 760 мм |
| _пакеттегі ені | 1250 мм |
| _баптамадағы биіктік | 440 мм |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қуат | 3 кВТ |
| Өнімділік | 520 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Максималды қысым | 10 бар |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
- Бағасы: 366 820 ₸

