
BCI3000-T/200 ауа компрессоры, белдік жетегі , 3,0 кВТ, 200 литр, 530 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компрессор Denzel BCI3000-T/200 c қуаты 3 кВТ, өнімділігі 530 л/мин, 200 литрлік қабылдағыш және екінші жинақтағышты тікелей қосу мүмкіндігі – кәсіби мақсаттар үшін қажет нәрсенің бәрі. Мыспен қапталған қозғалтқыш жоғары жүктемелерден қорықпайды, сондықтан зауыттарда, автосервистерде, шеберханаларда және ауа беру желілерін құру кезінде күні бойы сенімді түрде пайдалануға болады. Компрессордың айрықша ерекшелігі – қозғалтқыштың кіріктірілген қорғанысы. Қызып кету немесе шамадан тыс жүктеме жағдайында ол бірден өшеді, бұл оны ұзақ жылдар бойы сақтауға және негізгі жинақтың тозуын болдырмауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Коррозияға төзімді клапанды плита – гальваникалық жабын ылғалды орта жағдайларында жүктемелерге барынша ұшырайтын бөлшектердің бұзылуына жол бермейді, бұл герметизациядан қорғауды және жұмыстың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Жоғары төзімді клапандар – жапондық AISI 420 баспайтын болат ұзақ уақыт жұмыс істей алады және жоғары температура әсерінен бұзылмайды, сондықтан компрессорлардың кепілдігі мен ұзақ қызмет ету мерзімі артады. Қысым қосқышы – қозғалтқыштың жұмысы жетекпен басқарылады, бұл қысымның қалыпты шектен асып кетуіне жол бермейді және өнімділікті жоғары деңгейде сақтайды. Қысым 10 бардан жоғары көтерілсе, автоматты ағызу клапаны – қабылдағышы бұзылмайды, себебі артық қысым компрессорға зиян келтірместен тез босатылады. 2 үлкен манометр – операторға ресивердегі және шығыс магистраліндегі қысымды бақылау және қажет болған жағдайда жұмысты реттеу ыңғайлы. Шығарудағы қысымды реттеу – әртүрлі жабдық үшін қажетті қысым деңгейін реттеуге болады, осылайша үнемді энергия тұтынуға және тамаша жұмыс нәтижесіне қол жеткізуге болады. Кіретін ағынды тазалау – компрессорға жібермес бұрын барлық ауа сүзіледі, сондықтан ішкі бөліктер кірден және бұзылудан қорғалған. Жұмыстың ыңғайлылығы – пневматикалық құрал "Рапид" және "Майшабақ" қосқыштары, сондай-ақ пневматикалық желіге тікелей қосылуға арналған қосымша фитинг арқылы жылдам қосылады. Шойын және үлкейтілген желбезектер – 3 цилиндр жақсартылған жылу диссипациясының арқасында іс жүзінде қызып кетуге бейім емес, сондықтан олар ұзақ мерзімді жүктемелерде бұзылмайды. Маневрлік – 2 жұп доңғалақ компрессорды орнында жылжытуды және орналастыруды жеңілдетеді. Ыңғайлы тасымалдау – берік тұтқа бұйымның салмағын көтере алады және оны машинаға оңай тиеуге немесе қажетті жерге тасымалдауға мүмкіндік береді. Конденсатты төгуге арналған клапан – бір күнде жиналған ылғал мен қалған ауа қабылдағыштан тез шығарылады, бұл компрессорды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Техникалық сипаттамалары: Өнімділігі: 530 л/мин Максималды жұмыс қысымы: 10 бар Ресивер: ресивердің көлденең көлемі: 200 л Ресивердің қабырғаларының қалыңдығы: 3.5±0.1 мм Қуаты: 3 кВТ Кернеуі: 400 В Жиілігі: 50 Гц Компрессор түрі: поршеньді белдік Цилиндрлер: 3 Сығымдау сатыларының саны: 1 Майлау түрі: қозғалтқыш майының түрі: электрлік Иінді біліктің айналу жиілігі: 1030 айн/мин Қосылатын қосқыштар: ...
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 125.5 кг |
| Ресивер көлемі | 200 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 500 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 980 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58119_58123_58124_58128_58129.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 1310 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Өнімділік | 530 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | фанера қорап |
| Штрих-код | 4044996181738 |
- Бағасы: 378 080 ₸

