
Ауа компрессоры BCV2200/100V, белдік жетегі , 2,3 кВТ, 100 литр, 440 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 2,3 кВТ Denzel BCV2200/100V компрессоры бүріккіш пистолет, кілт кілті, шеге пистолеті, бұрғы, шина үрлегіш пистолет және т.б. сияқты құралдарды сығылған ауамен қамтамасыз ету үшін қолданылады. 440 л/мин жоғары өнімділік жабдықты тек саяжайлар мен гараждарда ғана емес, сонымен қатар зауыттарда, автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станцияларында, әртүрлі шеберханаларда пайдалануға мүмкіндік береді. Сығылған ауа 100 литрлік қабылдағышта жиналады. Ол тігінен орналасады, бұл жұмыс орнындағы орынды үнемдейді. Тұрақтылық үшін компрессор қабырғаға немесе еденге орнатылады. Артықшылықтары: Температура датчигі қозғалтқышты қатты қызған кезде сөндіріп, оны істен шығудан сақтайды. Қозғалтқыш суығанша қайта іске қосу болмайды. Шамадан тыс жүктемеден қорғау қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін сақтай отырып, ток бойынша шекті мәннен асқан кезде іске қосылады. Мыспен қапталған қозғалтқыш ұзақ мерзімді жүктемелерге төзімділігімен ерекшеленеді, сондықтан ол өнімділікті төмендетпей толық 8 сағаттық ауысымда жұмыс істей алады. 2 манометр жинақтағыштағы және пневмоқұралға берілетін қысым туралы нақты көрсеткіштерді алуға мүмкіндік береді, бұл жұмыс процесін толық бақылауды қамтамасыз етеді. Компрессор релесі ресивердегі қысымды реттейді: 10 бар белгісіне жеткенде қозғалтқышты өшіреді, ХХ бардан төмен түскенде автоматты түрде іске қосылады. Бұл оператордың уақытын үнемдейді, өнімділікті жоғары деңгейде сақтайды және төтенше жағдайлардың алдын алады. Қауіпсіздік клапаны артық ауаны лезде босатады және реле уақытында іске қосылмаса, қысымды төмендетеді. Мұндай қауіпсіздік торы жұмыс процесінің қауіпсіздігіне сенімділікті қамтамасыз етеді және ресиверді жарылыстан қорғайды. Қалыңдығы 3 мм-ге жуық қабылдағыштың берік қабырғалары компрессорды оның қауіпсіздігіне алаңдамай ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді. Гофрленген қағаздан жасалған сүзгі элементі ауаның көбік аналогтарына қарағанда жылдамырақ өтуіне мүмкіндік бере отырып, тіпті ұсақ шаң бөлшектерін де ұстайды. Нәтижесінде қозғалтқыштың поршеньдік жүйесі зақымданудан қорғалады және оның қызмет ету мерзімі артады. Шойын цилиндрі жылтыратылған ішкі беті мен сыртқы бетіндегі салқындатуға арналған үлкен желбезектерінің арқасында үйкеліске азырақ сезімтал және жылуды жақсы өткізеді, бұл оның тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Клапан плитасы жеткілікті массивті және жоғары дәлдікпен жасалған. Осының арқасында клапан механизмінің тығыздығы жоғары температура, жоғары ылғалдылық және қарқынды жүктемелер жағдайында сақталады. Картер бөлшектері бір-біріне өте жақсы сәйкес келеді, қақпақ тығыз жабылады, бұл майдың ағып кетуінен қорғауды қамтамасыз етеді. Картердегі май деңгейін бақылау үшін бақылау терезесі бар. Резеңке діріл тіректері жұмыс істеп тұрған компрессордан ауытқуды азайтады және оған тұрақтылық береді. Саусақ астындағы аялдамалар су төгетін клапанды ашуды және жұмыс ауысымынан кейін қабылдағыштан конденсацияны кетіруді жеңілдетеді. Бөлшектердің жоғары сапасы мен өндірісті бақылау өндірушіге қызмет көрсетуді 3 жылға дейін арттыруға мүмкіндік берді. Техникалық сипаттамалары: Өнімді...
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 60 кг |
| Ресивер көлемі | 100 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58112.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 500 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Өнімділік | 440 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | фанера қорап |
| Штрих-код | 4044996181714 |
- Бағасы: 266 920 ₸

