
Анвилді кескіш, 205 мм, арматураланған, ПВХ қапталған тұтқалары, Люкс, Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қатты және құрғақ бұтақтарды, қураған жүзім бұталарын кесуге арналған. Бұтақты ұстап тұратын тіреу тақтасының арқасында тұрақты кесу күші. Пластинаға баса назар аудара отырып, пышақ принципі бойынша кесуді жүзеге асыратын, екі жағынан қайралған тар пышақ. Пышақтардың сенімді бекіткіші мен олардың жабылу тығыздығын реттеуге арналған бұранда ПВХ жабынының арқасында беріктік пен пайдаланудың қарапайымдылығына ықпал етеді Болат тұтқалар кесу процесінде сырғып кетпейді. Топсаның арнайы құрылымының арқасында қысу күші 10%-ға артады. Ыңғайлы жұмыс істеуге арналған сенімді, берік құрал.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 20 мм |
| Кесетін жүздің материалы | японская инструментальная сталь |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Кесуді күшейту механизмі | рычажный |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | тұтас металл |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | ПВХ |
| Бренд елі | Германия |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996194912 |
- Бағасы: 5 094 ₸

