
Анвилді кескіш, 170 мм, арматураланған, ПВХ қапталған тұтқалары, Люкс, Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 170 мм Palisad Luxe 605235 арматураланған анвилді кескіш, ПВХ қабықшалары бар, диаметрі 20 мм-ге дейін құрғақ және қураған бұтақтарды кесу үшін қолданылады. Тірек анвил кесу кезінде бұтақты бекітуді жеңілдетеді. Топсалы механизм қысу күшін 10%-ға арттырады, соның арқасында кескіш қатты ағашпен сәтті күреседі. Құрал саяжай мен бақшаға күтім жасау үшін пайдалы болады.Артықшылықтарытежегіш пышақ жоғары сапалы жапондық аспаптық болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен беріктікпен сипатталады.Индукциялық шынықтырудың арқасында кесу жиегі жоғары өнімділік ресурсына ие.Жұмыс пышағының тефлон жабыны оны коррозиядан қорғайды және кесуді жеңілдетеді.Жұмыс бөліктері хромдалған, бұл тоттан қорғауды қамтамасыз етеді және кескіштердің қызмет ету мерзімін ұзартады.Жұмыс бөліктерінің жабылу тығыздығы бұрандамен реттеледі, бұл кесу сапасын бақылауға мүмкіндік береді.Жұмыс істемей тұрған кезде пышақтар құлыппен мықтап ұсталады, бұл құралды сақтау мен тасымалдаудың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.Болат тұтқалар айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, бұл кескіштердің сенімділігін арттырады.ПВХ жабыны бар тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 20 мм |
| Кесетін жүздің материалы | японская инструментальная сталь |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Кесуді күшейту механизмі | рычажный |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | тұтас металл |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | ПВХ |
| Бренд елі | Германия |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996194905 |
- Бағасы: 4 920 ₸

