
"Артико" қорғаныс комбинезоны, сериясы М, XXL 180-188 см Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сырлау, лак-бояу және басқа да құрылыс-әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде сыртқы ластанудан қорғауға арналған. Тыныс алатын тоқыма емес материалдардан жасалған. Мембраналық материалдың жоғары ылғалға төзімділігі костюмнің жоғары ылғалдылық жағдайында да құрғақ болуын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді, ал будың өткізгіштігі терінің тыныс алуына мүмкіндік беру арқылы кию ыңғайлылығын арттырады. Киюге және жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін білекке, тобыққа, белге және капюшонға (беттің айналасына) серпімді кірістірулер бар, олар пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Сыртқы факторлардан жақсырақ қорғау үшін найзағай сыртқы жолақпен жабдықталған. Дизайнының арқасында комбинезонды басқа жеке қорғаныс құралдарымен — респираторлармен, маскалармен және т.б. пайдалануға болады. Қысқы немесе жазғы киімдердің үстіне киіледі; қоршаған ортаның температурасы -20-дан +40 °C-қа дейін жұмыс істеуге рұқсат етіледі. Тыныс алатын микрокеуекті үлбірлі қабаты бар М сериясы! Жеңіл, ауаның өтуіне мүмкіндік береді, бірақ кір мен судың өтуіне жол бермейді!
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.02.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KZ.ГА05.В.11599-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Приоритет" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.ГА05.В.11599-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.177 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Қалпақ | Иә |
| Материал | спанбонд, үлбірлі микрокеуекті |
| Матаның тығыздығы | 40 г/ш.м. |
| Өлшем | XXL |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800082633 |
- Бағасы: 2 856 ₸

