
"Артико" қорғаныш комбинезоны, сериясы Л, XL 172-180 см Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Артико" қорғаныш комбинезонының сериясы L 89536, XL 172-180 см, шаңның, кірдің, құрылыс сұйықтықтарының тамшыларының киім мен теріге түсуіне жол бермейді. Комбинезон -20-дан +40 градусқа дейінгі температураға шыдайды, сондықтан оны жылдың кез келген уақытында пайдалануға болады. Комбинезон дем алатын тоқыма емес материалдан жасалған. Ламинатталған қабат ылғалдан толық қорғауды қамтамасыз етеді, сондықтан комбинезон ылғалдылығы жоғары жағдайларда да құрғақ болып қалады. Бұйым құрылыс және жөндеу-әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыбелдегі және капюшондағы кірістірулер жұмыс киімінің ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді, ал тобық пен білекке серпімді манжеттер кірдің жеңдер мен аяқ киімдерге түсуіне жол бермейді.Сыдырма сыртқы факторлардан жақсырақ қорғау үшін сыртқы жолақпен жабдықталған.Сорғыштың кесіндісі комбинезонды бетпердемен, респиратормен және басқа да жеке қорғаныс құралдарымен киюге мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.02.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KZ.ГА05.В.11599-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Приоритет" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.ГА05.В.11599-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.173 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Қалпақ | Иә |
| Материал | спанбонд, пленка |
| Матаның тығыздығы | 50 г/кв.м |
| Өлшем | XL |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | ақ, көгілдір |
| Штрих-код | 4606800082640 |
- Бағасы: 1 846 ₸

