
"Артико" қорғаныс комбинезоны, сериясы М, XL 172-180 см Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
М 89534, XL 172-180 см сериялы "Артико" ақ түсті қорғаныш комбинезон құрылыс алаңында және жөндеу жұмыстарын жүргізу барысында пайдалануға арналған. Сыртқы ластанудан: шаңнан, кірден, құрылыс сұйықтықтарының тамшыларынан қорғау үшін қолданылады. Пайдаланудың рұқсат етілген температурасы -20-дан +40 градусқа дейін, сондықтан жұмыс киімдерін жылдың кез келген уақытында пайдалануға болады. Комбинезон дем алатын тоқыма емес материалдан жасалған. Мембраналық қабат терінің тыныс алуына мүмкіндік беретін жоғары бу өткізгіштігіне ие.Артықшылықтарыбелдегі және капюшондағы кірістірулер жұмыс киімінің ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді, ал тобық пен білекке серпімді манжеттер кірдің жеңдер мен аяқ киімдерге түсуіне жол бермейді.Сыдырма сыртқы факторлардан жақсырақ қорғау үшін сыртқы жолақпен жабдықталған.Сорғыштың кесіндісі комбинезонды бетпердемен, респиратормен және басқа да жеке қорғаныс құралдарымен киюге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.02.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KZ.ГА05.В.11599-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Приоритет" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.ГА05.В.11599-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Қалпақ | Иә |
| Материал | спанбонд, үлбірлі микрокеуекті |
| Матаның тығыздығы | 40 г/ш.м. |
| Өлшем | XL |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800082626 |
- Бағасы: 2 856 ₸

